Movies
Ratings
163- So it goesRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 1.0
ItRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5