Movies
Ratings
676
The DepartedRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 4.5
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
CrashRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 2.5