Titles you rated
BurningRated ★ 5.0
Natural Born KillersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Warsaw 44Rated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5