Series
Ratings
17
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0