Movies
Ratings
55
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
CarolRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Below Her MouthRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The First Girl I LoveRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 5.0