Series
Ratings
19
Long VacationRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
The DessertRated ★ 3.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5