Titles you rated
- Gag ConcertRated ★ 5.0
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Once AgainRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 13Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Sgt. FrogRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 9Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 7Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려6Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 5.0