Movies
Ratings
571
Gone GirlRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Frida KahloRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.5