Titles you rated
Badly In LoveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0