Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Keeping the FaithRated ★ 1.5
The Man Next DoorRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 0.5- Look Out Officer!Rated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
The DictatorRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0