Movies
Ratings
240
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0