Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0