Movies
Ratings
310
CatsRated ★ 4.0
A Job Who Is near UsRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.5- HerstoryRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5