Movies
Ratings
334
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0