Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 17기Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0