Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0