Movies
Ratings
770
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0