Movies
Ratings
592
50/50Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The naked wandererRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5