Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
On the VergeRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0