Movies
Ratings
624
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
It's A Flickering LifeRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Bleu de ChanelRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 4.5
Night on EarthRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0
The TigerRated ★ 3.0
CouchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fish StoryRated ★ 3.5