Series
Ratings
67
TempestRated ★ 1.5
Beach BoysRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- Country PrincessRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- すいかRated ★ 5.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0