Movies
Ratings
112
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0