Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5