Titles you rated
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Playing for KeepsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Addicted to LoveRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0