Movies
Ratings
223
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 5.0- DreamRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0