Series
Ratings
176
Breaking BadRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5