Movies
Ratings
483
A Touch of SinRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 3.0
EllesRated ★ 3.0
BreathRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Take the Money and RunRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 3.0
Malcolm XRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0