Movies
Ratings
492
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5