Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0