Movies
Ratings
64
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
CouplesRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.0