Movies
Ratings
281
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0