Movies
Ratings
20
Love, LiesRated ★ 3.5
SausalitoRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Lost and FoundRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0