Movies
Ratings
639
The MercilessRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0