Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0