Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 1.5
MegamindRated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5