Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 1.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0