Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0