Series
Ratings
87- Physical: AsiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 2.0- Super Rich in KoreaRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0