Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5