Movies
Ratings
720
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0