Series
Ratings
20
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0