Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Oink OinkRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
FallRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0