Titles you rated
Cutthroat IslandRated ★ 3.5
Cirque du Soleil: Worlds AwayRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
BugsyRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0