Movies
Ratings
918
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0