Movies
Ratings
90
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
VictoryRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 0.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0