Series
Ratings
87
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
To. JennyRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Ready, Set, LoveRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
My DemonRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 2.0