Titles you rated
PapillonRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0