Movies
Ratings
306- Love ResetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0