Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Tower of GodRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0