Titles you rated
My NameRated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
SignRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Dramaworld Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5